Výkup Karet Pokémon

Vykupujeme jednotlivé karty Pokémon Trading Card Game, upřednostňujeme výkup karet u nás na adrese: Jana Palacha 1099, Mladá Boleslav, 29301 po předchozí dohodě je možné karty vykoupit i na dálku, případně uskutečnit výkup v Praze.

V současné době nemáme automatizovaný výkup a tak se výkup karet řídí cenou dle tzv. CM low (cena na stránkách cardmarket.com) u dané karty, edice, stavu a jazyka. Jako výkup nabízíme 60% ceny z CM low (v případě nahrání na kredit 75% CM low). Výkupy zatím řešíme individuálně, svou nabídku můžete zaslat na vykup@alola.cz společně s telefonickým kontaktem.

V případě, že nemůžete na naší prodejnu dorazit osobně, zpracujeme výkup na dálku (formulář pro výkup připravujeme, bude nahrán do pár dní). Výkup funguje tak, že vyplníte údaje o sobě, seznam  karet. Následně karty zašlete k nám na prodejnu, kde zkontrolujeme karty a jejich stav. Do 3 dnů vám bude vyplacen zvolenou formou.

Peníze za výkup je možné obdržet převodem, osobně na prodejně či formou kreditu (zde bude částka výkupu navýšena o 10%) na nákup u nás na eshopu. Kredity slouží k nákupu a nelze si je nechat zpětně proplatit.